تماس ویژه (مشاوره رایگان): 02141858

ایزو CE

ایزو CE

ایزو CE بر روی کالا های تجاری نشان چیست؟

علامت CE چیست؟ برای افزایش و ثابت کردن کیفیت و مرغوبیت محصول یا کالای خود بهتر است گواهینامه CE را برای آن به ثبت رسانده و برچسب گذاری شود تا بازار های بین المللی نیز روی کالای شما حساب کنند.

CE از کلمه فرانسوی “Conformité Européne,” و یا Conformity European گرفته شده است و به معنای« اروپای متحد» می باشد .کالایی که این علامت را دریافت کرده می تواند در تمامی کشورهای اروپای متحده عرضه شود. علامت CE تطابق محصول با الگوها و دستورالعمل های تعریف شده در این اتحادیه را نشان می دهد. داشتن این علامت بیانگر رعایت حداقل الزامات اساسی تعریف شده در زمینه تولید محصولات جهت حفاظت از سلامتی و ایمنی مصرف کننده و نیز محیط زیست می باشد.

ایزو CE روی محصولات ارائه شده توسط شرکت یا سازمان معتبر بیانگر آن است که این محصولات مطابق قوانین و مجوز های کشور های اتحادیه اروپا می باشند و مجوز صادرات آن ها به این کشور ها صادر شده است و به عبارتی تمامی ملزومات برای حکم اجرایی را به خود اختصاص داده است.

بنابراین اگر کالای شرکت شما نیز توانایی دریافت این گواهینامه را داشته باشد مسیر آن برای راه یافتن به بازار های بزرگ در سطح جهان میسر خواهد شد.

توصیه کارشناسان فعال در موسسه آگاه ثبت این است برای دریافت این نشان معتبر توسط ارگان های توانمند یا کارشناسان باتجربه در این مسیر کمک و مشورت بگیرند.

هزینه دریافت گواهینامه CE بر اساس نوع کالا و مشاوره با کارشناسان ما مشخص می شود. لطفا با شماره ۰۲۱۴۱۸۵۸ در تماس باشید.

دیدگاه خود را بنویسید