دریافت مشاوره رایگان: ارسال عدد 1 به سامانه 100041858 | تماس بگیرید: 41858-021 | ایمیل: info@agahsabt.com

گواهینامه ایزو

/گواهینامه ایزو
گواهینامه ایزو1397-8-15 13:55:23 +03:30

گواهینامه ایزو:

معمولا افرادی که جهت اخذ گواهینامه ایزو اقدام میکنند، برای صادرات کالای خود به خارج از ایران و یا شرکت در مناقصات و مزایدات و یا موارد دیگر نیازمند داشتن گواهینامه موردنظر هستند.

آگاه ثبت با داشتن زیرمجموعه ای مشتمل بر 15 نفر مشاور و کارشناس در زمینه ایزو، توانایی دریافت انواع گواهینامه های ایزو در کلیه زمینه ها از شرکت های معتبر در کشورهای آلمان، ایتالیا، اتریش، کانادا و انگلیس را دارد. ضمنا برای پیاده سازی و مشاوره حضوری در شرکت و کارخانه شما این امکان با رزرو و هماهنگی با موسسه امکان پذیر می باشد.

معمولا گواهینامه هایی که بیشترین تقاضا را برای صدور دارند شامل ایزو 9001، 14001، 18001 و HACCP هستند و این گواهینامه ها معمولا طی 7 الی 10 روز کاری قابل دریافت هستند. البته افرادی که زمان بسیار کمی برای دریافت گواهینامه های ایزو دارند میتوانند با موسسه تماس گرفته و در زمان بین 2 الی 4 روز کاری نیز گواهینامه موردنظر خود را دریافت نمایند.

جهت دانلود لیست گواهینامه های ایزو و تعریف هریک از آنها به همراه لیست گواهینامه های آموزشی لطفا اینجا کلیک کنید.

آگاه ثبت در راستای مشتری مداری و سهولت در انجام سفارشات ایزو، فرم زیر را در سایت آماده نموده که شما کاربر گرامی بتوانید بصورت آنلاین سفارش گواهینامه موردنظر خود را انجام دهید. پس از تکمیل فرم زیر، مشاورین ما حداکثر پس از 3 ساعت با شما تماس خواهند گرفت. درصورت عدم دریافت تماس خواهشمندیم عدد 44 را به سامانه 100041858 پیامک نمایید.

 


درخواست آنلاین ایزو

  • در چه زمانی با شما تماس بگیریم؟
  • لطفا آدرس دقیق خود را وارد کنید.
  • لطفا آدرس دقیق خود را به زبان انگلیسی بنویسید.
  • درصورتیکه گواهینامه موردنظر شما در لیست فوق موجود نیست، لطفا نوع گواهی موردنظر و همچنین توضیحات اضافه را در این بخش بنویسید.
  • تایید اطلاعات:

    درصورتیکه فرم را بصورت کامل تکمیل نموده اید، روی دکمه ارسال کلیک کنید.