گواهینامه ایزو:

معمولا افرادی که جهت اخذ گواهینامه ایزو اقدام میکنند، برای صادرات کالای خود به خارج از ایران و یا شرکت در مناقصات و مزایدات و یا موارد دیگر نیازمند داشتن گواهینامه موردنظر هستند.

آگاه ثبت با داشتن زیرمجموعه ای مشتمل بر ۱۵ نفر مشاور و کارشناس در زمینه ایزو، توانایی دریافت انواع گواهینامه های ایزو در کلیه زمینه ها از شرکت های معتبر در کشورهای آلمان، ایتالیا، اتریش، کانادا و انگلیس را دارد. ضمنا برای پیاده سازی و مشاوره حضوری در شرکت و کارخانه شما این امکان با رزرو و هماهنگی با موسسه امکان پذیر می باشد.

معمولا گواهینامه هایی که بیشترین تقاضا را برای صدور دارند شامل ایزو ۹۰۰۱، ۱۴۰۰۱، ۱۸۰۰۱ و HACCP هستند و این گواهینامه ها معمولا طی ۷ الی ۱۰ روز کاری قابل دریافت هستند. البته افرادی که زمان بسیار کمی برای دریافت گواهینامه های ایزو دارند میتوانند با موسسه تماس گرفته و در زمان بین ۲ الی ۴ روز کاری نیز گواهینامه موردنظر خود را دریافت نمایند.

جهت دانلود لیست گواهینامه های ایزو و تعریف هریک از آنها به همراه لیست گواهینامه های آموزشی لطفا اینجا کلیک کنید.

آگاه ثبت در راستای مشتری مداری و سهولت در انجام سفارشات ایزو، فرم زیر را در سایت آماده نموده که شما کاربر گرامی بتوانید بصورت آنلاین سفارش گواهینامه موردنظر خود را انجام دهید. پس از تکمیل فرم زیر، مشاورین ما حداکثر پس از ۳ ساعت با شما تماس خواهند گرفت. درصورت عدم دریافت تماس خواهشمندیم عدد ۴۴ را به سامانه ۱۰۰۰۴۱۸۵۸ پیامک نمایید.

 

نام تکمیل کننده این فرم

درصورت انتخاب گزینه "حقیقی"، لطفا نام مغازه یا برند خود را به فارسی و لاتین بنویسید.

درصورت انتخاب گزینه "حقوقی"، لطفا نام شرکت را بصورت دقیق به فارسی و لاتین بنویسید.

درصورتیکه نوشتن آدرس به لاتین را بلد نیستید، این قسمت را خالی بگذارید.

مثلا: تولید مواد شیمیایی، لواز یدکی، مواد غذایی و...

درصورت انتخاب گرینه "سایر" لطفا نوع گواهینامه موردنظر خود را بنویسید.

لطفا صبر کنید