تماس ویژه (مشاوره رایگان): 02141858

هزینه ایزو و مشاوره

هزینه ایزو و مشاوره

هزینه ایزو و مشاوره لازم برای ثبت قرارداد های ایزو:

معمولا افرادی که جهت دریافت گواهینامه های ایزو با آگاه ثبت قرارداد منعقد می نمایند، جهت صادرات کالا به خارج از کشور و یا شرکت و مناقصات و مزایدات نیازمند این گواهینامه ایزو هستند. آگاه ثبت مفتخر است که برای مشتریان عزیز از هر شرکتی که مدنظر انها باشد توانایی ثبت نام و دریافت گواهینامه ایزو را دارد. هزینه ایزو (هزینه صدور گواهینامه ایزو) معمولا به نوع شرکت ارائه دهنده این گواهینامه بستگی دارد. معمولا گواهینامه های معتبر از کشور های ایتالیا، آلمان، انگلستان و کانادا دریافت می شود.

گواهینامه هایی که معمولا به مشتریان عزیز داده می شود دارای هولوگرام و کد رهگیری معتبر در سایت ارائه دهنده ایزو می باشد.

هزینه صدور گواهینامه ایزو درصورتیکه مشتری به مشاوره و پیاده سازی نیازی نداشته باشد چشمگیر نخواهد بود و باصرف هزینه ای اندک می توانید نسبت به دریافت گواهینامه ایزو اقدام نمایید. مدت زمان اخذ گواهینامه ایزو حدودا ۷ تا ۱۰ روز کاری خواهد بود. درصورتیکه مشتری جهت مشاوره حضوری و پیاده سازی ایزو در شرکت یا کارخانه خود نیاز داشته باشد این کار توسط مشاورین متخصص آگاه ثبت قابل انجام خواهد بود.

قبل از ثبت قرارداد های مربوط به ایزو لازم است با کارشناسان مشاوره لازم را داشته باشید. این نوع قرارداد ها که بین کارفرما و دستگاه نظارتی و مشاور منعقد می گردد بهتر است حساسیت بیشتری به خرج داده و اطلاعات لازم را کسب کنید.

دقت به عمل آوردن در این نوع قرارداد ها از چندین جنبه قابل بررسی و حائز اهمیت است که می توانند شامل مدت و زمان ثبت قرارداد، مبلغ و هزینه پرداختی برای آن، بیان کردن خدمات و تعهدات کاری طرفین به صورت شفاهی و کتبی و… باشد.

تجربه نشان داده در قرارداد ایزو، مشاور آن باید مراحل زیر ساخت و اجرا را بر عهده بگیرد و همچنین دستگاه نظارتی باید کنترل و ناظر خدمات مراحل انجام شده باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر هزینه ایزو و مشاوره  این نوع قرارداد های مهم و اساسی در شرکت ها می توانید از موسسه آگاه کمک و راهنمایی بخواهید.

معمولا بیشترین گواهینامه ایزو که صادر می شود ایزو ۹۰۰۱، ایزو ۱۴۰۰۱، ایزو ۱۸۰۰۱، ایزو ۱۰۰۰۲، ایزو ۱۰۰۰۴ و GMP می باشد.

جهت دریافت هزینه های ایزو و تماس تلفنی می توانید عدد ۴۴ را به سامانه ۱۰۰۰۴۱۸۵۸ ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

یک دیدگاه

  1. سوالات آزمون آیین نامه 1396-11-10 در 08:45 پاسخ

    ممنون اطلاعت مفید و خوبی بود

دیدگاه خود را بنویسید