دریافت مشاوره رایگان: ارسال عدد 1 به سامانه 100041858 | تماس بگیرید: 41858-021 | ایمیل: info@agahsabt.com

ورود به دنیای تجارت!

//ورود به دنیای تجارت!

ورود به دنیای تجارت!

دنیای تجارت !

تاجر، شخصی است که قصد وارد شدن به عرصه تجارت را دارد و لازم است که قبل از ورودبه دنیای تاجر و تجارت، در ابتدا از قوانین مربوط به آن شناختی را حاصل کند؛ چرا که هر زمینه و عرصه ای، قوانین و چارچوب خاص مربوط به خود را دارد و برای داشتن عملکرد مطلوب ایجاب می کند که از آن حد مفروض تخطی نشود؛ از این رو لازم دانستیم تا با به اشتراک گذاشتن مطالبی مرتبط از درگاه معتبر آگاه ثبت، سراسر متقاضیان اقصی نقاط کشور را بهره مند سازیم.

تاجر ، ورود به دنیای تجارت

تاجر کیست؟!

در اصل به فردی که شغل خود را معاملات تجارتی اعم از خرید یا کسب هر نوع مالی به قصد فروش یا اجاره، تصدی به حمل و نقل، عملیات دلالی و واسطه گری، تصدی به هر نوع تاسیساتی در هر زمینه ای، تاسیس و به کار انداختن کارخانه، تصدی به اقدامات حراجی، نمایشگاه های عمومی، عملیات صرافی و بانکی، بیمه، کشتی سازی و خرید و فروش آن و امثالهم… ، قرار دهد و به آن مشغول باشد تاجر می گویند.

معاملات تجاری چیست ؟!

به معاملاتی که در این راستا صورت می گیرد، معاملات تجارتی (تاجر و تجارت) می گویند که می تواند شامل کلیه معاملات صورت گرفته در بین تجار، صرافان و بانک ها و شرکت های تجارتی باشد و یا حتی معاملاتی که به منظور نیاز های تجارتی صورت می گیرد. اما در مقابل به هیچ عنوان معاملات غیر منقول را نمی توان در بین معاملات تجارتی به شمار آورد.

افرادی که در عرصه تجارت مشغول به کار هستند برای اینکه معاملاتشان وجهه قانونی داشته باشد و خارج از محدوده و چارچوب قوانین تجارتی نباشد یک سری الزامات در حیطه کاری خود دارند که رعایت آن ها اجباری است و عدم توجه لازم به موارد مذکور می تواند برایشان مشکل ساز شود و آن ها را مشمول مجازات کند. بدین ترتیب شایسته است برای شروع کار در این عرصه به مراکز معتبر ثبت امور مربوط به تجارت وصل شد تا هوشمندانه و سنجیده گام های لازم برداشته شود.

شرکت آگاه ثبت به عنوان یکی از با تجربه ترین و با سابقه ترین شرکت های ثبت تجارت در این عرصه آمادگی ارائه هر نوع خدماتی که لازم باشد تا مسیر را برای متقاضیان هموار تر کند  را برای تمامی متقاضیانش در سراسر کشور دارد.

کافیست با شماره تلفن 02141858 تماس بگیرید.

چقدر از این مطلب راضی بودید؟
[جمع امتیازها: 0 میانگین: 0]
توسط |2018-10-28T17:07:58+03:3028th اکتبر, 2017|مقالات ثبتی|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید