تماس ویژه (مشاوره رایگان): 02141858

۹ روش برای ثبت شرکت رایگان

احتمالا شما هم این جمله را شنیده اید که می گویند هر ارزانی بی علت نیست. هزینه ثبت شرکت نسبت به آنچه تصور می کنید زیاد نیست و شما با یک هزینه کم می توانید شرکت خود را ثبت کنید. حال برای افرادی که می خواهند شرکت خود را به صورت رایگان ثبت کنند نیز یک راهنمای ۹ مرحله ای آماده کرده ایم. در ابتدا لازم است که به سامانه ثبت شرکت مراجعه کرده و مراحل زیر را دنبال کنید:
۱- در صفحه اول باید نام و اطلاعات متقاضی مشخص شود. برای این که شما شرکت خود را به صورت رایگان به ثبت می رسانید باید سمت متقاضی را اصیل انتخاب کنید و برای نام امضا کننده دفتر، نام شخصی را می نویسیم که برای پیگیری امور اداری به اداره ثبت مراجعه می کند. اگر شرکت شما از نوع سهامی خاص است بهتر است این فرد از سهامداران و اگر مسئولیت محدود است از شرکا در نظر بگیریم. قسمت توکیل امضا کننده را بهتر است حق توکیل به غیر انتخاب کنیم تا در صورت مشکل بتوانیم وکیل بگیریم یا حق وکالت را به شخص دیگری بدهیم.

۲- شما باید پنج نام سه سیلابه (سه کلمه ای) به جز کلمه شرکت انتخاب کنید.

۳- موضوع شرکت را با توجه به این که موضوع مجوز می خواهد یا نه مشخص می کنیم و برای مدت فعالیت شرکت نیز اگر شرکت با مسئولیت محدود است مدت نامحدود و برای سهامی خاص دو سال را انتخاب کنید.

۴- آدرس محل فعالیت خود را به همراه کد پستی آن پر کنید.

۵- برای قسمت انتخاب نوع سرمایه فقط کافی است که بدانید در صورتی که شرکت با مسئولیت محدود بود سرمایه نقدی را انتخاب کنید که ارزش سرمایه باید حداقل صد هزار تومان باشد و برای شرکت سهامی خاص بهتر است از ۱۰۰ سهم هزار تومانی استفاده کنید.

۶- پس وارد شدن به قسمت اشخاص برای وارد کردن سمت هر شخص اگر شرکت سهامی خاص باشد با توجه به این که در قانون مدت هیئت مدیره ۲سال در نظر گرفته شده است مدت آن را محدود انتخاب کرده و تاریخ شروع را دو سال از تاریخ تنظیم اوراق در نظر می گیریم.

۷- نام فردی را که جهت انجام امور کاری ثبت به عنوان نماینده اعضا انتخاب می شود را به عنوان وکیل انتخاب می کنیم. درصورتیکه وکیل دارای پروانه وکالت معتبر دارید، نام و شماره وکالت ایشان را درج نمایید.

۸- در قسمت شعبه، در صورتی که برای شرکت شعبه ای انتخاب شده باشد آن را وارد می کنیم و در غیر این صورت این قسمت را خالی گذاشته و وارد قسمت بعد می شویم.

۹- پس از پر کردن متن صورتجلسات و اساسنامه پر کردن فرم منتظر تایید نام از طرف سیستم می شوید که حدودا یک الی سه روز کاری بطول می انجامد. در صورد تایید نام (منظور تایید نام و آدرس و کل اطلاعات می باشد) پرونده را طبق روال اداره ثبت شرکت ها در پاکت مخصوص پست کرده تا بعد از تایید کارشناسان، با در دست داشتن پیش نویس آگهی به اداره کل ثبت شرکتها جهت اخذ پرونده مراجعه کنید.

درصورتیکه وقت کافی جهت انجام امور فوق را ندارید، کافیست این کار را به ما بسپارید.

آگاه ثبت – ۰۲۱۴۱۸۵۸

دیدگاه خود را بنویسید