تماس ویژه (مشاوره رایگان): 02141858

هزینه ثبت برند چقدر است ؟

هزینه ثبت برند چقدر است؟

هزینه ثبت برند چقدر است ؟ از چه طریقی میتوان هزینه ثبت برند را پرداخت کرد ؟ مراحل ثبت برند چیست ؟ چگونه هزینه ثبت برند را کاهش دهیم ؟ مدارک مورد نیاز برای ثبت برند چیست و … . برند، نام و نشان کسب و کار شماست ، بسیاری از مالکان شرکت هستند که برای توسعه کسب و کار خود و بهبود درآمد و وضعیت اقتصادی ، اقدام به ثبت برند میکنند تا از این طریق بازار مشتریان خود را گسترش دهند؛ در این بین مطمئنا یکی از مهم ترین موارد برای شما هزینه ثبت برند است؛ شما میتوانید جهت آگاهی از هزینه ثبت برند این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و یا همین الان با شماره ۴۱۸۵۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید؛ پیش از پرداختن به سوال هزینه ثبت برند میخواهیم مقدمه ای از چیستی برند و مراحل اخذ آن برای شما بگوییم.

هزینه ثبت برند

هزینه ثبت برند

برند چیست؟

در گام اول پیش از شروع ” هزینه ثبت برند ” شاید بد نباشد که با تعریف برند، توضیحات خود را آغاز کنیم. برند یک تصویر، تایپوگرافی و یا یک سمبل است که نماد محصولات شما میباشد، با استفاده از برند شما به طور مستقیم بر روی مشتریان خود تاثیر خواهید گذاشت؛ به بیان دیگر، برند پلی است بین شما و مشتریان که با دیدن برند اگر به آنها حس حرفه ای بودن و مورد اعتماد بودن شما دست بدهد، کسب و کار شما بهبود پیدا خواهد کرد؛ برند ها معرف موضوع شرکت و یا سازمان، محصول ارائه دهنده و … هستند.

 

مراحل و مدارک ثبت برند ارزان

برای پیمودن مراحل ثبت برند ارزان در ابتدا نیاز است تا مدارکی را آماده کنید؛ همچون مراحل اخذ ایزو و … مراحل ثبت برند را نیز میتوان به دو صورت حقیقی و یا حقوقی انجام داد؛ مراحل ثبت برند اگر چه برای هر دو یکسان است ولی مدارک مورد نیاز متفاوت هستند؛  مدارک  مورد نیاز پیمودن مراحل ثبت برای اشخاص حقیقی شامل موارد زیر میشود :

 • کپی شناسنامه
 • کپی کارت ملی
 • کپی کارت بازرگانی ( در صورت استفاده از نام لاتین )
 • کپی مجوز فعالیت
 • پروانه ساخت
 • جواز کسب
 • هر گونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی

مدارک مورد نیاز برای پیمودن مراحل ثبت برند ارزان برای اشخاص حقیقی نیز به شرح زیر خواهد بود :

 • کپی شناسنامه
 • کپی کارت ملی
 • کپی روزنامه تاسیس
 • آخرین تغییرات شرکت
 • کپی مجوز فعالیت برای شرکت
 • جواز کسب
 • پروانه ساخت
 • هر گونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی

پس از تهیه مدارک یاد شده، آنها را اسکن میکنید و از طریق این سامانه ، میتوانید نسبت به پیمودن مراحل اقدام کنید؛ پس از پیمودن گام به گام مراحل ثبت برند، سامانه یک کد رهگیری به شما خواهد داد؛ اگر درخواست شما توسط کارشناس تایید شود، دو نسخه از قرارداد برای شما ارسال خواهد شد که شما موظف هستید پس از امضای هر دو قرارداد، یکی از نسخه هارا به همراه فیش واریزی به همراه مدارک برابر اصل شده به آدرس اداره ارسال کنید.

هزینه ثبت برند

در بالا اشاره کردیم باید فیش واریزی را به همراه نسخه قرارداد برای شرکت مورد نظر ارسال کنید، این هزینه ها از قرار به شکل زیر است : ( جهت مشاوره هم اکنون با شماره ۴۱۸۵۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید )

هزینه ثبت برند

چرا از آگاه ثبت برای  مشاوره  هزینه ثبت برند کمک بگیریم ؟

کارشناسان خبره ما در آگاه ثبت آماده هستند تا با کمترین هزینه و بهترین کیفیت به شما در زمینه مشاوره هزینه ثبت برند و آماده سازی مدارک ثبت کمک کنند. ضمنا کلیه مراحل از صفر تا صد  توسط موسسه آگاه ثبت انجام می شود و نیازی به حضور موکل در هیچ یک از مراحل نیست. خدمات موسسه آگاه ثبت خدماتی ارزشمند و با هزینه بسیار مناسب است؛ برای بهره گیری از خدمات موسسه آگاه ثبت و نیز مشاوره هزینه ثبت برند  کافی است که با شماره ۴۱۸۵۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت بهره مندی از مشاوره رایگان کارشناسان ما در زمینه هزینه ثبت برند کافی است عدد ۱ را به شماره ۱۰۰۰۴۱۸۵۸ ارسال نمایید.  ثبت برند میتواند امری ساده و بدون دردسر باشد اگر کار به کارشناسان خبره آگاه ثبت سپرده شود.

متاسفانه برخی از موسسات فعال در زمینه مشاوره هزینه ثبت برند، قیمت را تا انتها به متقاضیان خود اعلام نمیکنند و یا آن را تغییر میدهند، به شما این اطمینان را میدهیم که حق الزحمه موسسه آگاه ثبت برای این کار تا مرحله سند رسمی کاملا مشخص است و از ابتدا تا انتها هیچ تغییری نخواهد کرد. همین حالا با ما تماس بگیرید ؛ ۴۱۸۵۸-۰۲۱

دیدگاه خود را بنویسید