تماس ویژه (مشاوره رایگان): 02141858

مزایای ثبت شرکت

مزایای ثبت شرکت

مزایای ثبت شرکت:

تاسیس یک شرکت و ثبت آن چه مزایایی می تواند داشته باشد؟

اگر محصول و یا خدمتی را دارید که ارزش ارائه مستمر به جامعه هدف را دارد بهتر است برای ارزش گذاری و معتبر کردن آن محصول/خدمات به دنبال تاسیس یک  شرکت و ثبت آن به نام خود باشید.

اگر تمایل دارید که وارد معاملات تجاری و یا تعاملات بزرگ شوید لازم است که برای حفظ اعتبار خود، دارای یک شرکت باشید.

اگر لازم می دانید که افراد و یا شرکت ها و سازمان های بزرگ و کوچک متعددی به شما اعتماد کنند و از نظرات، محصولات و یا خدمات شما استفاده کنند لازم است که یک شرکت داشته باشید.

اگر یک مال واحدی وجود دارد که چند نفر به صورت مشترک، مالک آن هستید پیشنهاد می شود از بهترین حالت ممکن برای سود آوری از آن استفاده کنید که لازمه آن ثبت یک شرکت است.

در هر کدام از سطوح ذکر شده در بالا که باشید و یا به هر دلیلی که خودتان در نظر دارید، داشتن یک شرکت چند معیار اصولی را برای شما به ارمغان می آورد. اعتماد، اعتبار، تعهد.

به واسطه همین سه کلمه است که وقتی در یک شخص حقیقی و یا حقوقی جمع می شود، جامعه هدف را در هر کجا که باشند، خود به خود در یک نقطه جمع می کند.(مزایای ثبت شرکت)

افراد به صورت کلی در دو دسته قرار می گیرند. دسته ای که به همان محله و یا شهر خود جهت ارائه محص.ل و یا خدمت خود اکتفا می کنند و اساسا به جامعه بزرگتر از آن نگاهی ندارند و دسته ای که از محدود ماندن خودداری می کنند و دائما به دنبال این هستند که هر روز بیشتر از روز قبل دیده شوند و پله های ترقی را در حوزه خود پیوسته طی کنند و در زمره افراد موفق و نامی جهان قرار بگیرند.

ذات آدمی به یکنواخت بودن نیست. بلکه اگر به آن توجه شود میبینید که دائما در حال تکاپو و به دنبال نامحدود ها در حرکت است. به یک نقطه ماندن راضی نمی شود و پیوسته به دنبال کشفیات تازه و تجربه های جدید است. با توجه به این تعابیر اصولی، همه افراد می توانند و قابلیت این را دارند که در سطحی بسیار فراتر از شهر خود شناخته شوند و محصول/ خدمات آن ها مورد بهره برداری جمع کثیری قرار گیرد. اولین مرحله وارد شدن به این وادی ترقی، ثبت شرکت است چرا که با داشتن شماره ثبت شرکت، افراد می توانند اعتبار خود را نشان دهند. این اقدام سبب می شود که افراد بزرگ بدان ها اعتماد کرده و آن ها را مورد بررسی قرار داده و وارد تجارت و تعاملات جهانی شوند و در نهایت از این راه وارد پیشرفت های روز افزون شوند.( مزایای ثبت شرکت)

دیدگاه خود را بنویسید