دریافت مشاوره رایگان: ارسال عدد 1 به سامانه 100041858 | تماس بگیرید: 41858-021 | ایمیل: info@agahsabt.com

سایت ثبت شرکت

//سایت ثبت شرکت

سایت ثبت شرکت

سایت ثبت شرکت:

امروزه خوشبختانه با وجود سیستم های جدید و اینترنت، بسیاری از امور فقط با چند کلیک و بدون نیاز به رفت و آمدهای بیهوده و صرف هزینه های زیاد از طریق کامپیوترها و… قابل انجام هست. یکی از این امور مربوط به ثبت شرکت هست که تا چند سال پیش بصورت حضوری و صرف وقت و کاغذبازی های اداری صورت میگرفت.

معمولا افرادی که میخواهند جهت ثبت شرکت بصورت شخصی اقدام کنند، از طریق مراجعه به سایت ثبت شرکت (اداره ثبت شرکت ها) به آدرس http://irsherkat.ssaa.ir میتوانند با تکمیل نمودن فرم های موردنظر بصورت گام به گام و تایید و پذریش نهایی از طریق سامانه ثبت شرکت ها، مدارک مربوطه را پرینت گرفته و توسط کلیه اعضا و سهامداران به امضا برسانند و به همراه اصل گواهی عدم سوپیشینه کلیه اعضای هیئت مدیره (در شرکت های سهامی خاص بازرسین نیز بایستی گواهی عدم سوپیشینه داشته باشند) با پاکت مخصوص پستی به اداره کل ثبت شرکت ها ارسال نمایند.

ثبت نام در سایت ثبت شرکت ها و تکمیل موارد خواسته شده در سامانه ثبت شرکت ها آنچنان سخت نیست و با کمی دقت و اطلاعات پایه می توانید بصورت شخصی نسبت به ثبت شرکت اقدام نمایید.

فقط دقت داشته باشید که جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود بایستی حداقل دونفر شریک باشید و با یک نفر شرکت قابل ثبت نیست!

در شرکت سهامی خاص نیز بایستی حتما دقت کنید که سه نفر سهامدار بایستی حتما در شرکت باشند و دو نفر نیز عنوان بازرس اصلی و علی البدل را داشته باشند (البته شرکت سهامی خاص با 4 نفر نیز قابل ثبت هست. در این مورد حتما با آگاه ثبت در تماس باشید).

حال میپردازیم به روال کار ثبت نام در سامانه ثبت شرکت ها:

در مرحله اول وارد سایت به آدرس http://sherkat.ssaa.ir شده و بخش پذیرش تاسیس را انتخاب می کنیم. در این صفحه بایستی  .مشخصات اولیه خودتان را در فرم تکمیل کنید. استان موردنظر را انتخاب نموده و شماره تلفن همراه خود را به همراه سمت خود انتخاب نمایید. در بخش پایین تر درصورتیکه خودتان شخصا مدارک ثبت شرکت را در آینده از اداره تحویل میگیرید نام خود و درصورتیکه برای امور آتی وکیل دارای پروانه معتبر می شناسید، مشخصات وی را درج کنید.

در مراحل بعدی بایستی اساسنامه شرکت که شامل موضوع فعالیت و میزان سهم الشرکه شرکا/ سهام سهامداران و… هست وارد سامانه شده و فرم های الباقی را شامل اظهارنامه و شرکت نامه را که بصورت پیش فرض در سایت ثبت شرکت ها موجود هست دانلود نموده و به امضای کلیه اعضا رسیده و به اداره ثبت شرکت ها ارسال شود.

همانطور که در متن بالا اشاره شد، کلیه مواردی که بصورت آنلاین در سامانه بایستی تکمیل شود کاملا شفاف و واضح در سایت موجود بوده و می توانید به راحتی فرم ها را تکمیل نمایید. پس از تکمیل نهایی و ارسال پذیرش نهایی، سامانه به شما یک کد رهگیری میدهد که این کد را بایستی حتما جایی یادداشت نمایید (برای شماره شما نیز پیامک می شود) چون بعدا برای پیگیری کار که تایید شده یا خیر به این کد نیاز خواهید داشت.

برای این مطلب به همین توضیحات بسنده می کنیم و به شما پیشنهاد می کنیم در صورتیکه اطلاعات زیادی راجع به این امر ندارید و یا وقت کافی جهت ثبت نام ندارید، این کار را به وکلای آگاه ثبت بسپارید تا در اسرع وقت کلیه امور را برای شما انجام دهیم.

آگاه ثبت با پشتوانه ای قوی و داشتن وکلای مجرب از صفر تا صد امور ثبتی و حقوقی شما را با قیمت مناسب انجام خواهد داد.

با ما در تماس باشید: 02141858

چقدر از این مطلب راضی بودید؟
[جمع امتیازها: 0 میانگین: 0]
توسط |2017-04-06T03:06:11+04:305th آوریل, 2017|مقالات ثبتی|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید