دریافت مشاوره رایگان: ارسال عدد 1 به سامانه 100041858 | تماس بگیرید: 41858-021 | ایمیل: info@agahsabt.com

ثبت شرکت در سپیدان

/, مقالات ثبتی/ثبت شرکت در سپیدان

ثبت شرکت در سپیدان

به منظور درآمدزایی و موقعیت شغلی خوب باید با متخصصین در آن حوزه کاری مشورت و اطلاعات کافی را بدست آورد تا بتوانیم برنامه ریزی درستی برای ایجاد شغل در آینده داشته باشیم. یکی از این کارها که باید اطلاعات بدست اورد ثبت شرکت در سپیدان است که با مراجعه و ارتباط با مشاوران مجرب موسسه آگاه ثبت می توانید در بازه زمانی کوتاهی و هزینه کمی و با اطمینان خاطر از آینده شغلی ثبت شرکت خود را انجام دهید.

معرفی شهر سپیدان فارس

شهر سپیدان یکی از شهرهای استان فارس است که بیش از 90 هزار نفر جمعیت دارد. سپیدان از نسل های پیش بازار و اقتصاد مالی پر رونقی داشته، هرچند حادثه زلزله باعث شده که این رونق مثل قبل نباشد. این شهر از نظر شرایط اقلیمی و جغرافیایی که دارد می توان به یکی از نواحی بیناوالو و انگور درخت کبوده و غیره اشاره کرد و کشاورزی در این شهر مانند جو، گندم، عدس و لوبیا قرمز است. بنابراین ثبت شرکت برند مواد غذایی در این سپیدان الویت بیشتری دارد. شهر سپیدان در زمینه صنعت گردشگری وتفریحی نیز پر رونق است چراکه از پیست سوارکاری و پیست اسکی، دریاچه برم فیروز و برم شش پیر، امامزاده سلطان علی، کوه رنج و برم فیروز، تنگه تیزاب، تنگه غوره دان و مناطقی مثل آبشار مارگون، آبشار چیکان و چله گاه بهرمند است.

ثبت شرکت در سپیدان

از آنجایی که سپیدان دارای موقعیت خوبی برای سرمایه‌گذاری دارد مثل شهری خاص در استان فارس است. این موقعیت مناسب برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی است که واردات و صادرات برای این شهر از پوئن مثبتی بهرمند می باشد. برای اشتغال زایی به نیروی جوان و کاری نیاز است که از بالاترین سرمایه گذاری به شمار می آید و می توان ثبت شرکت تجاری انجام داد و مراحل پیشرفت را گام به گام در این شهر تجربه کرد. از کارخانه های معروف شهر سپیدان، کارخانه تولید کبریت سپیدان، کارخانه های کامپوزیت سازی فراسان وفراپاکس، کارخانجات اب معدنی و کارخانه کمربند سازی اخشان است.

فرایند ثبت شرکت در سپیدان

نخست ثبت نام در سامانه ثبت شرکت ها را می توانید ابه صورت آنلاین گام به گام انجام داده و بعد از تایید نهایی اطلاعات تقریبا 1 الی 4 روز بعد، تایید یا عدم تایید اسم های شرکت توسط سامانه اعلام می شود. اگر عناوین تایید نشوند باید دوباره اسم های جدید را وارد سامانه کرد و کد پیگیری دریافت نماییم. اگر نام تایید شد، برگه ابلاغیه تایید نام را با کپی برابر اصل مدارک شناسایی همه اعضا و سهامداران و اصل برگه عدم سوسابقه به سازمان کل ثبت شرکت های سپیدان می فرستیم.

انواع ثبت شرکت در سپیدان

ثبت شرکت سهامی خاص

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

ثبت شرکت سهامی عام

ثبت شرکت تضامنی

ثبت شرکت مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی

ثبت شرکت نسبی

ثبت شرکت تعاونی (تولید و مصرف)

ثبت شرکت در سپیدان (با مسئولیت محدود)

به منظور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سپیدان باید حداقل دو نفر سهامدار باشند. در این نوع شرکت باید همه سرمایه اعلام شود و محتوای شرکت نامه تنظیم و امضا شود. موسسین سرمایه ثبت شرکت با مسئولیت محدود را تامین می کنند . مدیرعامل سرمایه را نگهداری می کند و هریک از سهامداران به اندازه ی سرمایه ای که گذاشته اند مسئولیت دارند. در ثبت شرکت با مسئولیت محدود نباید اسم یکی از سهامداران را به عنوان نام شرکت انتخاب شود زیرا فرد مورد نظر تعهد تضامنی در مقابل شرکت می یابد و نیز در ثبت شرکت ها با مسئولیت محدود ، باید اصطلاح مسئولیت محدود قبل یا بعد از اسم شرکت قید شود.

ثبت شرکت در سپیدان چقدر زمان می برد؟

مدت زمانی که برای انجام فرایند ثبت شرکت در سپیدان نیاز است بعد از تکمیل مدارک و انجام مراحل ثبت نام ها حدودا کمتر از یک ماه است. بنابراین داوطلبان نیاز است با لحاظ کردن این مدت اقدامات موردنیاز خود را در زمینه فعالیت انجام دهند. لذا قبل از شروع فرایند ثبت شرکت در سپیدان از بازه زمانی قطعی آن اطلاعات موردنیاز را بیابید درصورتی که برای ثبت شرکت زمان کافی ندارید و تصمیم دارید در مناقصات حضور داشته باشید و مناقصه شما نزدیک است میتوانید شرکت ثبت شده خریداری نمایید .

آگاه ثبت، خدماتی ارزشمند…

درصورت رضایت از این مطلب، در بخش پایین امتیاز خود را وارد نمایید.

چقدر از این مطلب راضی بودید؟
[جمع امتیازها: 0 میانگین: 0]
توسط |2019-05-12T10:58:33+04:3012th می, 2019|ثبت شرکت, مقالات ثبتی|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید