دریافت مشاوره رایگان: ارسال عدد 1 به سامانه 100041858 | تماس بگیرید: 41858-021 | ایمیل: info@agahsabt.com

ثبت شرکت بصورت آنلاین

//ثبت شرکت بصورت آنلاین

ثبت شرکت بصورت آنلاین

ثبت شرکت بصورت آنلاین: با توجه به عصری که ما در آن به سر می بریم، علم و دانش و تکنولوژی روز به روز در حال تغییر و تحول است. پیشرفت علم باعث شده است که سبک زندگی بشر متناسب و تحت تاثیر آن تغییر کند و به سمتی سوق یابد که بتواند خود را با مسیر تکنولوژی روز مطابقت دهد. با این وجود بسیار روشن است که چاره ای جز این نیست که هم راستا با جریانی حرکت کنیم که با علمی که امروزه بکار گرفته می شود تداخلی نداشته باشد چرا که در غیر این صورت نمی توان انتظار داشت که برخلاف جریان رود خروشان حرکت کرد و به جایی رسید.
اگر کمی به اطرافتان دقت کنید چیزی جز هیاهو و شلوغی نمی بینید. هر یک مشغول درگیری ها و رسیدگی به امور خود هستند و در تقلای وفق دادن زندگی اشان با مسیری که ذکر شد. در این زمان پر هیاهو هیچ چیزی با ارزش تر از زمان نیست. اگر بگوییم احساس نیاز به زمان در این عصر بیش از زمان های سابق است، خارج از حقیقت نیست. چرا که وقتی علم پیشرفت می کند و سبک زندگی را متناسب با خود تغییر می دهد، زمان زیادی از عمر بشر را به خود اختصاص می دهد؛ که این خود مسبب بوجود آمدن امورات جدید برای هر یک از افراد می شود و مشغولیت بیشتری بوجود می آورد.
با توجه به مواردی که ذکر شد می توان اذعان داشت که شرایط موجود، بزرگترین دغدغه ای که می تواند برای هر کس بوجود آورد بحث هزینه ها می باشد. مهمترین سیاستی که اقتضا می کند همه ی جوامع بشری به آن توجه خاصی داشته باشند، کنترل هزینه ها می باشد.
رفت و آمد های زیاد هم زمان زیادی را از افراد هدر می دهد و هم هزینه های بی مورد زیادی را برای اشخاص بوجود می آورد. در نتیجه لازم است که در این مورد هم از تکنولوژی روز مدد گرفت و در این خصوص چاره ای اندیشید.
با جرات می توان ادعا کرد که بوجود آمدن فضای مجازی و به عبارتی دهکده ی جهانی باعث شده است که جوابگوی بخش بزرگی از مشکلات و نیاز های بشر باشد. چرا که همین دو فاکتور قید شده یعنی زمان و هزینه را در مقیاس وسیعی برای افراد ذخیره می کند. به عبارتی بودن فضای مجازی باعث می شود که خیلی از رفت و آمد هایی که اتلاف زمان و هزینه های زیادی را در برداشت، کنترل کند.
این امر باعث شده است که هر کس بتواند در هر نقطه ای از جهان که قرار دارد بدون اینکه نیازی باشد به نگرانی در خصوص فاصله مکانی تا نقطه ی هدف، به آن نقطه وصل شود و به اموراتش رسیدگی کند. با این کار هم زمان زیادی را برای خود خریده است و هم از اتلاف هزینه های زیادی جلوگیری کرده است.
یکی از اموراتی که در سابق نیاز به رفت و آمد های متوالی و به دنبال آن هزینه هایی داشت، ثبت شرکت بود. اشخاص مجبور بودند برای اینکه یک شماره ثبت دریافت کنند و شرکتی تاسیس کنند و بدین وسیله وارد جریان اقتصادی کشور شوند، چندین روز درگیر همین رفت و آمد های روتین و کاغذ بازی های مرسوم باشند. اما امروزه دنیای مجازی برای رسیدگی به کلیه امورات مربوط به شرکت، از ثبت آن گرفته تا اعمال تغییرات در آن و یا حتی انحلال شرکت، این امکان را برای متقاضیان فراهم آورده است که از درگاه اینترنتی نیز بتوانند به هدفشان برسند. چه بسا ثبت شرکت بصورت آنلاین زودتر از گذشته به نتیجه خواهند رسید.
موسسه بزرگ و موفق آگاه ثبت تاکنون توانسته است در زمینه های بسیاری از جمله ثبت انواع شرکت، اخذ کارت بازرگانی، ثبت شرکت در مناطق آزاد، اخذ انواع ISO، تنظیم و ثبت صورت جلسه، اخذ مجوز انفورماتیک، ثبت برند و علامت تجاری و سایر مواردی از این دست، به صورت کاملا پیشرفته در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه، تمامی درخواست های کاربرانش را به نتیجه ای دلخواه برساند.
هزینه ثبت شرکت زمانی برای شما در کمترین حالت ممکن قرار می گیرد که با درگاه اینترنت با موسسه مربوطه ارتباط بگیرید. با این روش زمان بیشتری را نیز برای خود نگه داشته اید و فرصت بیشتری دارید تا در خصوص جزئیات هدفتان بیندیشید و با علم به حقیقت، هدفتان را با کمک خدمت گذاران موسسه آگاه ثبت به سرانجام برسانید.
4 پارامتر مهمی که براساس آن انتخاب موسسه آگاه ثبت بهترین گزینه برای به انجام رساندن درخواست های کاربران می باشد، به نتیجه رسیدن در کوتاه ترین زمان ممکن، با حداقل هزینه ممکن و پیگیری مداوم و همراهی همیشگی کارشناسان مجرب این موسسه حتی پس از پایان یافتن خدمات می باشد.
یکی از اقداماتی که این موسسه دارد، ثبت شرکت بصورت آنلاین است که طبق مراحلی که در ادامه گفته خواهد شد به انجام می رسد.
در قدم اول مشاورین موسسه با متقاضیان به صورت تلفنی گفت و گویی خواهند داشت در راستای هدفشان از ثبت شرکت و نوع تجارتی که خواستار فعالیت در آن هستند. هدف و نوع تجارت مورد نظر را به طور کامل بررسی می نمایند و به طور کامل در خصوص تمامی جزئیات مربوط به ثبت آن و نوع فعالیتی که می خواهند انجام دهند، به کاربران مشاوره می دهند تا افراد با آگاهی کامل وارد این مسیر شوند. مشاوران موسسه آگاه ثبت با پیشنهاد دادن بهترین راه برای رسیدن به نتیجه مطلوب، آمادگی خود را برای خدمت رسانی هر چه تمام تر به کاربران محترمشان اعلام میدارند. ضمن اینکه هم در طول دوره و هم پس از پایان یافتن قرارداد و ارائه شماره ثبت و راه اندازی شرکت، به صورت پیوسته آماده ارائه ی هر گونه مشاوره و کمکی برای بهتر نتیجه گرفتن در تمامی عرصه ها به کاربران می باشند و آن ها را تنها نمی گذارند.
در قدم دوم طبق هماهنگی هایی که کاربران با مشاوران موسسه داشته اند، کارشناسان مجرب موسسه برای انعقاد قرارداد در هر محلی که متقاضیان درخواست کرده باشند چه در خود موسسه و چه در آدرسی که کاربران در اختیارشان قرار می دهند حضور پیدا می کنند. اقدامات لازم جهت ثبت شرکت را آغاز نموده و برنامه ریزی هایی براساس اهداف کاربران صورت گرفته تا با کمترین اتلاف وقت و پایین ترین هزینه ممکن ثبت شرکت به فعلیت برسد.
در قدم سوم عوامل اداری مربوطه در موسسه آگاه ثبت، قرارداد شما را بررسی کرده، به صورت تلفنی با کاربران هماهنگ نموده و بدون نیاز به حضور کاربران، تغییرات لازم را اعمال می نمایند. روند کار ثبتی افراد به صورت کاملا رسمی توسط کارشناسان موسسه آگاه ثبت شروع می شود و در پایان، مدارک مربوطه برای تاسیس شرکت مورد نظر به دست متقاضیان خواهد رسید.
همانطور که متوجه شدید در هیچ کدام از مراحل نیازی به رفت و آمد شما به موسسه برای پیگیری امورات مربوط به ثبت نمی باشد.
چه در داخل کشور باشید و تصمیم به ثبت شرکت در خارج از کشور را داشته باشید
چه در خارج از کشور باشید و تصمیم به ثبت شرکت در داخل کشور را داشته باشید
تفاوتی نمی کند در کدام نقطه از جهان هستید و تصمیم به ثبت شرکت یا اموراتی از این قبیل در کدام منطقه را دارید. چرا که تنها می توانید با یک کلیک از درگاه اینترنتی با موسسه آگاه ثبت ارتباط برقرار نموده و بدون نیاز به صرف هزینه ی اضافی و یا رفت و آمدی، هرچه زودتر به هدفتان برسید.
شما می توانید به صورت آنلاین به موسسه آگاه ثبت درخواست ارائه دهید تا کارشناسان موسسه رسیدگی به درخواست شما را آغاز کنند. برای اینکه بیش از پیش با موسسه آشنا شوید لازم دانستیم تا هزینه های لازم را برای کاربران محترم قید کنیم تا با آگاهی کامل تصمیم گیری نموده و هر چه زودتر برای رسیدن به هدف خود اقدام کنند.
شما می توانید با پرداخت تنها 150 هزار تومان جهت حق الوکاله ثبت شرکت، 4000 تومان جهت تایید نام، 1200 الی 1500 تومان جهت حق الثبت و 1400 الی 1700 تومان جهت حق الدرج درخواست خود را عملی کنید.
موسسه آگاه ثبت به عنوان یکی از بزرگ ترین مجموعه های ارائه دهنده ی خدمات مربوط به ثبت شرکت، اولویت خود را در کسب رضایت مشتریان خود قرار داده است. این موسسه با کمک نیروی فنی و مجرب خود آمادگی رسیدگی به تقاضای مربوطه کاربران در بالاترین کیفیت، کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه را اعلام می دارد.

ورود به صفحه ثبت شرکت آنلاین

چقدر از این مطلب راضی بودید؟
[جمع امتیازها: 0 میانگین: 0]
توسط |2017-04-12T18:38:13+04:3012th آوریل, 2017|مقالات ثبتی|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید