تماس ویژه (مشاوره رایگان): 02141858

ثبت تغییرات شرکت را چگونه باید انجام داد؟

ثبت تغییرات شرکت

ثبت تغییرات شرکت یکی از اموری است که مالکان شرکت ها در صورت هر گونه تغییر در جنبه های شرکت خود باید آن را ثبت کنند؛ عمده این تغییرات بنا به ماده 200 قانون تجارت  شامل موارد زیر میشوند:

 • تغییر ماده های اساسنامه
 • تمدید مدت شرکت علاوه بر مدت مقرر شده
 • هر نوع انحلال شرکت، حتی آنهایی که بخاطر انقضای مدت شرکت صورت گرفته است
 • تعیین کیفیت تفریق حساب یا تبدیل شرکا یا خروج بعضی از آن ها از شرکت
 • تغییر نام شرکت
 • تغییر مدیر یا مدیران شرکت

ثبت تغییرات شرکت

ثبت تغییرات شرکت را چگونه باید انجام داد؟

سوال عمده مالکان و صاحبان شرکت ها این است که چگونه میتوان برای جلوگیری از بروز مشکلات متعدد حقوقی برای شرکت، تغییرات را ثبت کرد؛ از آنجا که مرجع مشخصی برای اینکار وجود ندارد، موسسه ثبت شرکت آگاه ثبت مفتخر است با تکیه بر دانش و تجربه کارشناسان خود در زمینه ثبت تغییرات شرکت ، به شما در این زمینه یاری برساند؛ شما میتوانید جهت مشاوره در زمینه ثبت تغییرات شرکت با شماره 41858-021 تماس حاصل فرمایید و یا برای دریافت مشاوره رایگان، عدد 1 را به شماره 100041858 ارسال نمایید.

چرا آگاه ثبت را برای ثبت تغییرات شرکت انتخاب کنیم؟

کارشناسان خبره ما در آگاه ثبت آماده هستند تا با کمترین هزینه و بهترین کیفیت به شما در زمینه ثبت تغییرات شرکت کمک کنند. ضمنا کلیه مراحل از صفر تا صد  توسط موسسه آگاه ثبت انجام می شود و نیازی به حضور موکل در هیچ یک از مراحل نیست. خدمات موسسه آگاه ثبت خدماتی ارزشمند و با هزینه بسیار مناسب است؛ برای بهره گیری از خدمات موسسه آگاه ثبت و نیز مشاوره ثبت تغییرات شرکت  کافی است که با شماره 41858-021 تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت بهره مندی از مشاوره رایگان کارشناسان ما در زمینه ثبت تغییرات شرکت کافی است عدد 1 را به شماره 100041858 ارسال نمایید.  ثبت تغییرات شرکت میتواند امری ساده و بدون دردسر باشد اگر کار به کارشناسان خبره آگاه ثبت سپرده شود.

متاسفانه برخی از موسسات فعال در زمینه ثبت تغییرات شرکت ، قیمت را تا انتها به متقاضیان خود اعلام نمیکنند و یا آن را تغییر میدهند، به شما این اطمینان را میدهیم که حق الزحمه موسسه آگاه ثبت برای ثبت تغییرات شرکت کاملا مشخص است و از ابتدا تا انتها هیچ تغییری نخواهد کرد.

مراحل ثبت تغییرات شرکت

با توجه به عدم راهنمایی صحیح متقاضیان ثبت تغییرات شرکت، عمدتا مشکلات زیر برای این افراد به وجود می آید:

به علت عدم آگاهی،  افراد با مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکت ها، نه تنها زمان زیادی را از دست میدهند،  بلکه با سردرگم شدن و عدم انجام ثبت تغییرات شرکت در زمان مناسب ممکن است که حتی با مسائل حقوقی نیز مواجه شوند. ( جهت مشاوره با شماره 41858-021 تماس بگیرید)؛ به طور کلی مراحل ثبت تغییرات شرکت را میتوان به صورت زیر خلاصه کرد:

 • مشخص کردن تغییرات ایجاد شده در شرکت
 • اطلاعات شرکت خود را مشخص کنید ، از جمله  شماره ثبت شرکت ، شناسه ملی ، نوع شرکت و…
 • تصمیماتی که منجر به تغییرات شرکت شما شده را مشحص کنید؛
 • افراد حاضر در جلسه ای که تغییرات شرکت به ثبت رسیده است را مشخص کنید؛
 • با مراجعه به این آدرس تغییرات خود را به همراه اطلاعات فوق الذکر ثبت کنید؛

جهت بهره مندی از مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر همین الان با شماره 41858-021 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه خود را بنویسید