تماس ویژه (مشاوره رایگان): 02141858

ثبت برند کافه

ثبت برند کافه

مکانی که جایی عمومی برای نشستن داشته باشد و بتوان در آن محل نسکافه یا میان وعده ای صرف کرد، کافه محسوب می شود و محیطی آرام برای ریلکسیشن روح و ذهن افراد است. درصورتی که می خواهید چنین مکانی افتتاح کنید و به ثبت برند کافه فکر می کنید، لطفا تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

ثبت برند

علامت تجاری یا برند برگرفته از اسم، نماد، علامت، طرح یا ترکیبی از آن ها می باشد که باعث شناسایی سرویس یا خدمت شما، تمایز آن از دیگر خدمات و انتقال یک مفهوم یا احساس به مخاطب خواهد شد. یک نام تجاری می تواند بیانگر سطح مشخصی از کیفیت، کارکرد، قابلیت اعتماد و دیگر خصوصیات باشد. این روزها ثبت برند در زمینه های مختلفی انجام می شود به عنوان مثال در زمینه کترینگ ها، رستوران و کافه که این مسئله در  جذب و ماندگاری مشتریان و از طرفی افزایش سطح کیفی ارائه خدمات بسیار مهم است.

ثبت برند کافه

امروزه به دلیل رشد جمعیت به منظور فعالیت در هر حوزه ای باید تبلیغات کرد و میان رقبای بسیاری که در این حوزه مشغولند، جای خود را باز کرد تا به اسم و رسم رسید. هر شخصی در جامعه هدف شما با دیدن و شنیدن تبلیغات شما، قطعا به شما خواهد رسید و شما با کیفیت بالای سرویس خود میتوانید آنها جذب کنید. شما وقتی میتوانید کیفیت خود را به ثبت برسانید که هیچکس نتواند از محصول شما با کیفیت بد ارائه دهد و بفروشد و این تصور برای افراد ایجاد شود که خدمات شما نامطلوب است که در حقیقت اینگونه نیست و از شما و محصولتان سودجویی شده است. به منظور پیشگیری ازاین موارد شما فقط میتوانید برند خود را به ثبت برسانید و صرفا با یک ثبت برند تبلیغ کنید. برای آگاهی از فرایند ثبت برند کافه همراه ما باشید.

ثبت برند کافه به چه معناست؟

در صورتی می خواهید یک کافه راه اندازی کنید و گام اول برای شما جلب اعتماد مردم و پذیرایی از مشتریان زیاد است، شما باید فرایند ثبت برند را برای کافه ی خود طی نمایید و یک اسم یا نماد خوب بیابید و به کافه ی خود هویت دهید. کافه ای که اسم و برند آن به ثبت رسیده باشد به مشتریانش اطمینان خاطر میدهد و باعث شان و اعتبار شما خواهد شد و شما را با کافه ای که برند ندارد متمایز میکند.

مزایای ثبت برند کافه

در صورتی که می خواهید که سایر افراد از شما سوء استفاده نکنند

و کافه ای به اسم کافه ی شما نزنند شما باید برند خود را به ثبت برسانید و آن را انحصاری کنید.

مزیت های ثبت برند کافه

 • تمایز غذاها، نوشیدنی ها و خدمات کافه شما در مقایسه با دیگر کافه ها.
 • کافه ای که برند ثبت کند در اصل می خواهد ثابت کند خوراکی هایی که ارائه می کند بیشترین کیفیت را دارند و به دنبال ارزش گذاری بر کار خود و مشتریان خود هستند.
 • ثبت برند باعث می شود مشتریان شما در هر شرایط غذا و نوشیدنی ها و سرویس های شما را بشناسند.
 • برند وسیله ای برای رسیدن به شهرت و محبوبیت است.
 • برای دریافت نمایندگی و یا ثبت شعبه یک اصل لازم و قطعی می باشد.
 • برند اگر محبوب شود دارایی ارزشمندی است.
 • کافه های معروف و دارای برند و نشان تجاری موفق بیشتر و بهتر از امتیازات بانکی و موسسه های مالی بهره مند خواهند شد.

در حقیقت شما با ثبت برند کافه خود هر چه سریع تر در راه تعالی و پیشرفت قرار می گیرید.

این برند به آسانی شما را در راه هایی قرار می دهد تا موفقیتی حتمی داشته باشید.

انتخاب یک برند خوب برای کافه

علامت تجاری موفق یک کافه باید به صورتی طراحی شود که بتواند بدون الگو بردای و یا تصویر برداری از کافه ها و یا سرویس های دیگر تمایز خوبی را برای شما ایجاد کند. پیام و تفکر شما را به مشتریان به صورت درست و مستقیم انتقال دهد، در بازار یابی و فروش شما موثر باشد و بتواند به آسانی مشتریان را در زمینه خدمات شما مطمئن کند. بنابراین با تولید و طراحی یک برند خوب و انحصاری برای کافه خود می توانید موثر بوده و به آنچه که احتیاج دارید در کار خود برسید. از این رو موسسه آگاه ثبت در همه شرایط در کنار شما است تا برند شما به ثبت برسد و موفقیت خود را در بازار کسب کند.

ثبت برند کافه چقدر هزینه دارد؟

به هزینه ی ثبت برند کافه خود فکر نکنید، شما با یک مرتبه هزینه چندین سال از برند خود بهرمند می شوید و چند هزار برابر سود می کنید و با یک حرکت چندین پله ی موفقیت را یک جا پشت سر می گذارید.

فرایند ثبت برند کافه

موسسه آگاه ثبت در حوزه ثبت برند کافه با شماست، کارشناسان حرفه ای در ثبت برند آگاه مشاوره رایگان در اختیار شما قرار می دهند. آگاه ثبت در کمک رسانی شما افتخار سال ها خدمت گذاری را داراست.

مدارک ثبت برند کافه

مدارک ثبت برند کافه برای شخص حقیقی

 • تصویر کارت بازرگانی (اگر که حروف لاتین داشته باشد)
 • یک تصویر از مجوز فعالیت
 • (جواز تاسیس یا هر نوع گواهی فعالیت صادره از سازمان های نظارتی و حاکمیتی دولتی)
 • یک نسخه از مدارک شناسایی

مدارک ثبت برند کافه برای شخص حقوقی:

 • یک نسخه از روزنامه ی ثبت و آخرین تغییرات شرکت (از آخرین تغییرات شرکت نباید بیش از دو سال رد شده باشد)
 • یک تصویر از مجوز فعالیت (جواز تاسیس  یا هر نوع گواهی فعالیت صادره از سازمان های نظارتی و حاکمیتی دولتی)
 • اصل کارت بازرگانی (اگر که حروف لاتین داشته باشد)
 • یک نسخه از مدارک شناسایی

در صورتی که برای آغاز کسب و کار و تجارت خود عجله دارید و زمان برای انجام فرایند ثبت برند ندارید و نمی خواهید پروسه اداری ثبت برند را که سختی های خاص خودش را دارد انجام ندهید میتوانید به منظور خرید برند خود اقدام نمایید و همچنین اشخاصی که پروسه ثبت برند را قبلا برای زمینه ای خاص انجام داده اند و دیگر نمی خواهند در این زمینه فعالیت کنند میتوانند فرانید فروش برند خود را انجام دهند. برای خرید و فروش برند نیز می توانید روی شرکت آگاه ثبت حساب کنید.

دیدگاه خود را بنویسید